کد خبر:101176
پ
کشاورزی
سرپرست وزارت جهاد کشاورزی:

تمدید اعتبار کلیه مجوزهای صادره وزارت جهاد کشاورزی تا پایان اردیبهشت سال ۱۳۹۹

سرپرست وزارت جهاد کشاورزی در نامه‌ای از تمدید اعتبار کلیه مجوزهای صادره وزارت جهاد کشاورزی تا پایان اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ خبر داد.

سرپرست وزارت جهاد کشاورزی در نامه‌ای از تمدید اعتبار کلیه مجوزهای صادره وزارت جهاد کشاورزی تا پایان اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ خبر داد.

 

*** تمدید اعتبار کلیه مجوزهای صادره وزارت جهاد کشاورزی تا پایان اردیبهشت سال ۱۳۹۹

 

به گزارش خبرگزاری روستا، عباس کشاورز در این نامه‌ خطاب به رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست و وزرای امور اقتصادی و دارایی، کشور، نفت، صنعت، معدن و تجارت، نیرو و رئیس کل بانک مرکزی  آورده است:

با توجه به به شرایط خاص کشور به دلیل شیوع ویروس کرونا و به منظور حفظ سلامت و ایمنی کارکنان دستگاه‌های اجرایی و ارباب رجوع و کاهش ترددهای غیرضروری متقاضیان به دستگاه‌های اجرایی و ادارات؛ همچنین جلوگیری از اختلال در کسب و کار‌های حوزه کشاورزی، کلیه مجوزهای صادره از سوی وزارت جهاد کشاورزی که مدت اعتبار آن‌ها در تاریخ اول اسفند ماه ۱۳۹۸ به پایان رسیده است، تا پایان اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ اعتبار خواهند داشت.

سرپرست وزارت جهاد کشاورزی در پایان نامه آورده است:

خواهشمند است دستور فرمایید ضمن اطلاع رسانی لازم کلیه واحدهای تابعه آن دستگاه درسطح ملی و استانها نسبت به پذیرش و ارائه سرویس مورد نیاز مساعدت لازم را معمول نمایند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری روستا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − سه =

کلید مقابل را فعال کنید