کد خبر:104401
پ
مخبر
معاون اول رئیس جمهوری :

هر شخصی که خواهان زندگی مناسب، مفید و موثر است به روستا عزیمت کند

معاون اول رئیس جمهوری ضمن اشاره به آلودگی هوا و هزینه‌های بالای زندگی در شهرهای بزرگ تاکید کرد که هر شخصی که خواهان زندگی مناسب،مفید و موثر است به روستا عزیمت کند.

معاون اول رئیس جمهوری ضمن اشاره به آلودگی هوا و هزینه‌های بالای زندگی در شهرهای بزرگ تاکید کرد که هر شخصی که خواهان زندگی مناسب،مفید و موثر است به روستا عزیمت کند.

 

*** آیین افتتاح بیش از ۶ هزار ۵۰۰ طرح و پروژه عمرانی

 

به گزارش روستا، محمد مخبر در آیین افتتاح بیش از ۶ هزار ۵۰۰ طرح و پروژه عمرانی و اشتغالزایی روستایی که به صورت متمرکز در شهرستان پیشوا برگزار شد، اظهار داشت:

امام راحل از ویژگی‌های استثنایی برخوردار بود که باید در راستای نهضت تبیین مورد نظر رهبر معظم انقلاب، این ویژگی‌ها و مکتب بار دیگر بازخوانی و بیان شود.

یکی از ویژگی‌های بارز و ممتاز امام راحل که در رهبر معظم انقلاب نیز متبلور است، هنر به صحنه کشیدن مردم برای حل مشکلات جامعه بود، هنری که باعث پیروزی انقلاب اسلامی و اداره امور جنگ شد.

 

*** حرکت به‌سمت پیشرفت و توسعه

 

معاون اول رئیس جمهوری در ادامه تاکید کرد:

امروز نیز رهبر معظم انقلاب با تکیه بر این ویژگی ممتاز، در تقابل با تمام تلاش‌های استکبار در مقابله با ایران اسلامی، نظام مقدس جمهوری اسلامی را به سمت پیشرفت و توسعه هدایت می‌کنند.

 

وی با اشاره به تلاش دولت در حل مشکلات جامعه، گفت:

دولت در مدت زمان کوتاهی که مدیریت کشور را در اختیار گرفته با وجود تمامی مشکلات از وضعیت نامناسب ذخایر کشور، فروش اندک نفت، فوت روزانه ۷۰۰ تا ۸۰۰ نفر در اثر کرونا، پول‌های به گروگان گرفته شده کشور و روند کند مذاکرات هسته‌ای، توانسته مسائل کشور را در حدی که قابل تصور نیست برطرف کند.

دولت با تأسی از امام راحل و رهبر معظم انقلاب تلاش دارد تا برای حل مشکلات کشور به ویژه در حوزه اقتصاد و معیشت، مردم را به صحنه کشانده و پیام “ما می‌توانیم” را به منصه ظهور برساند.

 

مخبر در ادامه افزود:
امروز با حول و قوه خداوند متعال، ظرفیت‌های خدادادی و توان مردم، کارهای بزرگی در کشور انجام شده و مشکلی نیست که برای حل آن چندین راه حل وجود نداشته باشد.

یکی از مهم‌ترین اهداف امام راحل و رهبر معظم انقلاب توجه به محرومین بوده است.

دولت سیزدهم با شعار مردم و عدالت‌خواهی تلاش دارد نگاه عادلانه‌ای به جامعه داشته باشد که مهمترین آن اجرای عدالت در معیشت مردم است.

 

*** روستا به عنوان مناطق مولد جامعه یاد

 

به گزارش روستا، معاون اول رئیس جمهوری در پایان، از روستا به عنوان مناطق مولد جامعه یاد کرد و اظهار داشت:

امروز جامعه محرومیت را به جغرافیای روستا منتسب می‌کند ولی دولت تلاش دارد تا این مناطق را به نماد پیشرفت، تولید و اشتغال کشور تبدل نماید.

مردم شهرهای بزرگ با معضلاتی نظیر آلودگی هوا ، هزینه بالای زندگی و اشتغال مواجه‌ هستند و روستاهای کشور باید به جایگاهی از توسعه و اشتغال برسند که هر کس خواهان زندگی مناسب، مفید و موثر باشد، به مناطق روستایی عزیمت کند.

انتهای پیام///

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده − 1 =

کلید مقابل را فعال کنید