کد خبر:93467
پ
غرفه خبرگزاری روستا

بازدید معاون اول رئیس جمهور از غرفه خبرگزاری روستا

معاون اول رئیس جمهور و هیئت همراه در بازدید از غرفه خبرگزاری روستا در حاشیه پنجمین همایش روز ملی روستا و عشایر، نقش این خبرگزاری را در بالا بردن آگاهی آحاد جامعه بخصوص روستاییان و عشایر، بسیار کلیدی دانست.

معاون اول رئیس جمهور و هیئت همراه در بازدید از غرفه خبرگزاری روستا در حاشیه پنجمین همایش روز ملی روستا و عشایر، نقش این خبرگزاری را در بالا بردن آگاهی آحاد جامعه بخصوص روستاییان و عشایر، بسیار کلیدی دانست.

 

 

معاون اول رئیس جمهور در بازدید از غرفه خبرگزاری روستا
پنجمین همایش روز ملی روستا و عشایر

*** بازدید معاون اول رئیس جمهور از غرفه خبرگزاری روستا

 

به گزارش خبرگزاری روستا، در حاشیه پنجمین همایش روز ملی روستا و عشایر، دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور ، به همراه معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری، رئیس سازمان امور عشایر، سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جمعی از مسئولین حوزه روستایی از غرفه خبرگزاری روستا بازدید کردند.

 

 

بازدید معاون اول رئیس جمهور از غرفه خبرگزاری روستا
بازدید معاون اول رئیس جمهور از غرفه خبرگزاری روستا

 

 

*** نقش کلیدی خبرگزاری روستا در بالابردن آگاهی روستاییان

 

در این بازدید، معاون اول رئیس جمهور با اشاره به یکسال فعالیت مستمر خبرگزاری روستا در انتقال اخبار روستاییان و عشایر، گفت:

اگر اطلاع رسانی خوبی برای روستاییان انجام شود، با توجه به ظرفیت‌های مادی و معنوی که در روستاهای کشور وجود دارد، هر روستایی می‌تواند تبدیل به یک کارآفرین موفق شود که این باعث خواهد شد که ما دغدغه ایجاد شغل و مهاجرت از روستا را نداشته باشیم و نقش خبرگزاری روستا در بالا بردن آگاهی آحاد جامعه از جمله روستاییان عزیز، بسیار کلیدی است و امیدوارم این خبرگزاری با تداوم روند موفق آمیز خود، نقش فعال‌تری در انعکاس اخبار روستاییان داشته باشد.

 

 

جهانگیری در بازدید از غرفه خبرگزار روستا
جهانگیری در بازدید از غرفه خبرگزار روستا

 

 

*** نقش خبرگزاری روستا در ایجاد اشتغال

 

در این بازدید، معاون توسه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری نیز با ابراز رضایت از فعالیت‌های خبرگزاری روستا، تلاش‌های یکساله این رسانه را پربرکت خواند و افزود:

نقش این خبرگزاری نه تنها در ارتباط بیشتر روستاییان با مسئولین حایز اهمیت است، بلکه توانسته توجه مسئولین را نیز هرچه بیشتر به روستاها جلب کند.

 

رضوی در ادامه با اشاره به نقش مثبت خبرگزاری روستا در ایجاد اشتغال، اضافه کرد:

مجموعه خبرگزاری روستا طی فعالیت گذشته خود توانسته است با تدبیر و مدیریت مناسب، برای فارغ التحصیلان جویای کار، شغل مناسب ایجاد کند و ما امیدواریم تا پایان سال جاری این روند افزایش داشته باشد.

 

 

معاون اول رئیس جمهور در بازدید از غرفه خبرگزاری روستا
معاون اول رئیس جمهور در بازدید از غرفه خبرگزار روستا

 

 

*** گزارش مدیرمسئول خبرگزاری روستا به معاون اول رئیس جمهور

 

 

به گزارش خبرگزاری روستا، در ادامه این بازدید، مدیر مسئول خبرگزاری روستا در خصوص فعالیت‌های روزافزون این رسانه به عنوان رسانه تخصصی روستاییان و عشایر کشور، گزارش کاملی را پیرامون فعالیت‌های خبرگزاری روستا و ارتباط آن با روستاییان سراسر کشور و انتقال اخبار روستاییان توسط خود آن‌ها، ارائه داد.

 

مهندس رجبی با اشاره به استقبال چشمگیر روستاییان و عشایر از خبرگزاری روستا، تصریح کرد:

در طول یک سال گذشته توانستیم با پیگیری‌های مختلفی که توسط همکاران من در خبرگزاری روستا انجام شد، ارتباط خوبی با مدیران کل روستایی و همچنین مدیران کل امور عشایری در استان‌های مختلف کشور برقرار کنیم و خوشبختانه در حال حاضر این عزیزان توسط رابط خبری خبرگزاری در استان، اخبار دستاوردها، برنامه‌ها و خدمات ارائه شده در روستاهای استان خود را به صورت منظم، ارسال و از طریق خبرگزاری اطلاع‌رسانی می‌شود که خوشبختانه برکات زیادی را به همراه داشته است.

 

رجبی در پایان بصورت ویژه از مساعدت‌ها و حمایت‌های معاونت توسعه روستایی، صندوق کارآفرینی امید و همچنین سازمان امور عشایر در راستای راه‌اندازی خبرگزاری روستا تشکر و قدردانی کرد و ابراز امیدواری کرد طبق برنامه‌ریزی انجام شده، تا سال ۱۴۰۰ فعالیت‌های خبرگزاری روستا در سراسر روستاهای کشور، پیشرفت چشمگیری داشته باشد.

 

به گزارش خبرگزاری روستا، در پایان این بازدید، معاون اول رئیس جمهور و هیات همراه ضمن کسب اطلاع از روند فعالیت‌های خبرگزاری روستا، با ابراز رضایت از اقدامات و اشتغال ایجاد شده، برای مدیران و پرسنل این خبرگزاری آرزوی موفقیت کرد.

 

محمد رجبی/۵۶۷۸۹

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری روستا
دیدگاه کاربران ۶ دیدگاه
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده + چهارده =

کلید مقابل را فعال کنید